ION DETOX-rewelacyjny sposób na przywrócenie równowagi energetycznej organizmu. !!!!                     ION DETOX-duży wybór aparatów !!!!                   SUPER ZAPPER-najlepszy na świecie bezstopniowy generator częstotliwości."Jeśli któregoś dnia ktoś wynajdzie
skuteczną metodę leczenia nowotworów
i rządy krajów wysokorozwiniętych
dopuszczą do jej stosowania - to na
świecie nastąpi trudny do przewidzenia
krach gospodarczy, ponieważ przemysł
farmaceutyczny obsługujący onkologię
jest silniejszy od samochodowego"

E. Bare

Generator plazmowy RPZ 15
- eksperymentalne urządzenie laboratoryjne


Producent zapewnia

-dowóz do klienta
-uruchomienie u klienta
-szkolenie u klienta
-menu generatora w języku polskim
-oprogramowanie w języku polskim
-instrukcja obsługi w języku polskim
-filmy instruktażowe
-biblioteka częstotliwości w języku polskim

Możliwość leasingu!

            Kontakt tel: 663-288-157 e-mail: famfart@gmail.comkliknij tutaj

- Lata 30 dwudziestego wieku. Genialny amerykański wynalazca Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu tej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. - Rife określił szereg częstotliwości patogenów, a następnie zbudował generator emitujący fale elektromagnetyczne o konkretnych częstotliwościach związanych z gatunkami wirusów i bakterii.
- Rok 1934 - poddaje działaniu generatora grupę pacjentów o schorzeniach nowotworowych określonych jako beznadziejne. Dzieje się to z udziałem liczących się w USA onkologów. Wyniki są rewelacyjne a skuteczność wyleczenia bardzo wysoka.
- Lata 1934-39 - Rife leczy około 10 tysięcy osób chorych na nieuleczalne dotychczas choroby.
- Rok 1939 - Amerykański Związek Medyczny wypowiada Rife'owi i jego metodzie wojnę, której efektem jest zniszczenie jego laboratorium i dokumentacji. Raymond Rife umiera w zapomnieniu.
- Rok 2010 - firma Z-technology opierając się na teorii i doświadczeniach Rife'a po dwuletnich pracach uzyskuje pozytywne efekty, których zwieńczeniem jest produkt - generator plazmatyczny RPZ-14. Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia największą skuteczność po osiągnięciu jego M.O.R./Mortal Osscillatory Rate/częstotliwości. EM impulsy oddziaływają w promieniu 15 metrów. RPZ-14 może być sterowany ręcznie lub przez PC, gdzie można ustawić wiele wariantów i możliwości zakresów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych. Generator RPZ-14 posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań w Pradze, które są ważne w całej EU. Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące.
-Rok 2017 firma Z-Technology wypuszcza na rynek nowszą wesję generatora RPZ-14, generator RPZ-15
Menu obsługi, szczegółowa instrukcja obsługi Generatora Plazmowego RPZ 14 są w języku polskim.Aparat posiada wszelkie niezbędne ceryfikaty dopuszczające do używania go na terenie Unii Europejskiej. Jest bardzo prosty w obsłudze .


UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych generator częstotliwości nie jest urządzeniem medycznym i należy go traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo edukacyjny.
Strona ta nie jest ofertą handlową pełni jedynie funkcję informacyjną

OSTRZEŻENIE Firma Zapper Technology i Famfart ostrzega, że ten produkt nie jest urządzeniem medycznym, nie zastępuje leczenia przez lekarza i wszelkie prawne konsekwencje użycia produktu ZAPPER ponosi użytkownik na własne ryzyko.Zarówno wytwórca jak i dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne negatywne skutki użycia urządzenia .