Kontakt tel.663-288-157      e-mail :  famfart@gmail.com       Kontakt tel.663-288-157      e-mail    famfart@gmail.com      Kontakt tel.663-288-157       e-mail : famfart@gmail.com      Kontakt tel.663-288-157Żadna część strony WWW, w całości jak i w części, nie może być reprodukowana ani przetwarzana w jakikolwiek sposób, oraz nie może być przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Autorów. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tej strony lub jej części bez upoważnienia może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo.
Cała zawartość strony jest własnością firmy FAMFART, o ile nie zaznaczono inaczej. Wszystkie zawarte na stronach pliki, teksty lub elementy graficzne nie mogą być wykorzystane bez zgody autorów.
Reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach jest zabroniona. Firma FAMFART nie gwarantuje, że zawarte na niniejszych stronach treści są wolne od błędów.
W związku z powtarzającymi się atakami hakerskimi informujemy, że zawarte informacje mogą być niekompletne, nieaktualne lub wręcz fałszywe. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych na niniejszych stronach, należy najpierw je zweryfikować kontaktując się z autorami.
FAMFART nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne mogące wyniknąć z posłużenia się informacjami zawartymi na stronach. Strona może zawierać linki do innych stron w Internecie, które nie są administrowane przez firmę FAMFART . W takim przypadku firma FAMFART nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość lub dostępność tych stron. Prawo autorskie Rzeczpospolitej Polskiej. Dz.U.1994r Nr 24 p.83 a