Kontakt tel.: 663-288-157 e-mail: famfart@gmail.com  W godzinach 8-22. Siedem dni w tygodniu                      Kontakt tel.: 663-288-157e-mail: famfart@gmail.com  W godzinach 8-22. Siedem dni w tygodniu


Syk-2 z podczerwienią i masażem prądami niskiej częstotliwości            Kontakt tel: 663-288-157
e-mail: famfart@gmail.comPrzeznaczony jest do użytku w gabinetach odnowy biologicznej, w centrach SPA, w gabinetach medycyny niekonwencjonalnej i naturalnej, w gabinetach kosmetycznych, w sanatoriach, itp. Doskonale nadaje się również do użytku w zaciszu domowym.


FAMFART- Aparaty-ION DETOX

SYK-2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych konstrukcyjnie i technologicznie aparatów. Można jednocześnie wykonywać na nim trzy różnego rodzaju działania:
1.-jonizacja (Ion Detox)
2.-masaż ciała i stóp prądami o niskiej częstotliwości (Massage)
3.-masaż promieniami podczerwonymi (Far Infared Ray)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX                     1.jonizacja  (Ion Cleanse)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

początekFAMFART- Aparaty-ION DETOX

po 10 minutachFAMFART- Aparaty-ION DETOX

po 20 minutachFAMFART- Aparaty-ION DETOX

koniecAparat posiada pięć programów, które sterują zmodulowanym prądem zmiennej biegunowości. Programy te sterują jonizacją wody (poprzez jonizator) w zależności od indywidualnych potrzeb.
                                2.Masaż ciała i stóp prądami TENS (Massage)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX
Masaż ciała

Prądy TENS

                     1.Zabiegi promieniami podczerwonymi (Far Infared Ray)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

Do zabiegu służy pas zawierający aktywny węgiel z bambusa emitujacy głeboką  podczerwień w trzech zakresach temperatury.

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

Energia promieni podczerwonych jest w 100% bezpieczna dla organizmu ludzkiego i jej dobroczynne działanie na nasze ciało jest od dawna wykorzystywane we wspomaganiu leczenia przez lekarzy, masażystów, kręgarzy, w gabinetach fizykoterapii itp.


FAMFART- Aparaty-ION DETOX
Aparat zapakowany jest w bardzo estetycze pudełko, umożliwiające łatwe jego przenoszenie.- Aparat posiada obszerną instrukcję obsługi w języku polskim, zawiera ona również wiele bardzo cennych informacji na temat zabiegów "Ion Detox"

- Objęty jest 12 miesięczną pisemną gwarancją, a nastepnie 24 miesięcznym serwisem pogwarancyjny

- Aparaty wykonane są zgodnie z obowiązujacymi w Unii Europejskiej przepisami bezpieczeństwa i posiadają wymagane w niej certyfikaty CE i RoHS

UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych aparat Ion Detox nie jest urządzeniem medycznym i należy go traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo edukacyjny.
Strona ta nie jest ofertą handlową, pełni wyłącznie funkcję informacyjną!!!

OSTRZEŻENIE Firma Famfart ostrzega, że ten produkt nie jest urządzeniem medycznym, nie zastępuje leczenia przez lekarza i wszelkie prawne konsekwencje użycia produktu ponosi użytkownik na własne ryzyko.Zarówno wytwórca jak i dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne negatywne skutki użycia urządzenia .