Kontakt tel.: 663-288-157 e-mail: famfart@gmail.com  W godzinach 8-22. Siedem dni w tygodniu                      Kontakt tel.: 663-288-157e-mail: famfart@gmail.com  W godzinach 8-22. Siedem dni w tygodniu


Syk-2 z podczerwienią i masażem prądami niskiej częstotliwościCena brutto: 1480PLN

            Kontakt tel: 663-288-157
e-mail: famfart@gmail.comPrzeznaczony jest do użytku w gabinetach odnowy biologicznej, w centrach SPA, w gabinetach medycyny niekonwencjonalnej i naturalnej, w gabinetach kosmetycznych, w sanatoriach, itp. Doskonale nadaje się również do użytku w zaciszu domowym.


FAMFART- Aparaty-ION DETOX

SYK-2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych konstrukcyjnie i technologicznie aparatów. Można jednocześnie wykonywać na nim trzy różnego rodzaju działania:
1.-jonizacja (Ion Detox)
2.-masaż ciała i stóp prądami o niskiej częstotliwości (Massage)
3.-masaż promieniami podczerwonymi (Far Infared Ray)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX                     1.jonizacja  (Ion Cleanse)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

początekFAMFART- Aparaty-ION DETOX

po 10 minutachFAMFART- Aparaty-ION DETOX

po 20 minutachFAMFART- Aparaty-ION DETOX

koniecAparat posiada pięć programów, które sterują zmodulowanym prądem zmiennej biegunowości. Programy te sterują jonizacją wody (poprzez jonizator) w zależności od indywidualnych potrzeb.
                                2.Masaż ciała i stóp prądami TENS (Massage)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX
Masaż ciała

Prądy TENS

                     1.Zabiegi promieniami podczerwonymi (Far Infared Ray)

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

Do zabiegu służy pas zawierający aktywny węgiel z bambusa emitujacy głeboką  podczerwień w trzech zakresach temperatury.

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

Energia promieni podczerwonych jest w 100% bezpieczna dla organizmu ludzkiego i jej dobroczynne działanie na nasze ciało jest od dawna wykorzystywane we wspomaganiu leczenia przez lekarzy, masażystów, kręgarzy, w gabinetach fizykoterapii itp.


FAMFART- Aparaty-ION DETOX
Aparat zapakowany jest w bardzo estetycze pudełko, umożliwiające łatwe jego przenoszenie.- Aparat posiada obszerną instrukcję obsługi w języku polskim, zawiera ona również wiele bardzo cennych informacji na temat zabiegów "Ion Detox"

- Objęty jest 12 miesięczną pisemną gwarancją, a nastepnie 24 miesięcznym serwisem pogwarancyjny

- Aparaty wykonane są zgodnie z obowiązujacymi w Unii Europejskiej przepisami bezpieczeństwa i posiadają wymagane w niej certyfikaty CE i RoHS

UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych aparat Ion Detox nie jest urządzeniem medycznym i należy go traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo edukacyjny.
Strona ta nie jest ofertą handlową, pełni wyłącznie funkcję informacyjną!!!

instrukcja obsługi - plik doc.